Antrajame ture triumfavo „Šiauliai“ B

Šį savaitgalį LFF II lygos Vakarų zonos komandos, kurių yra dvylika, varžėsi antrojo turo varžybose. Vienos iš jų neįvyko – atidėtas Klaipėdos komandų „Atlantas“ ir „Rosa“ susitikimas. Priminsime, jog pirmajame ture, kuris vyko praėjusį savaitgalį, triumfavo 2019-ųjų čempionė – „Radviliškio“ ekipa, šįkart visus laurus nuskynė viena iš lygos naujokių – SG-FA „Šiauliai“ B komanda, sausu rezultatu sutriuškinusi Joniškio „Saned“. Beje, šiauliečiams gerai sekėsi ir pirmajame ture, jie namų varžybose 2:0 sudorojo Plungės „Babrungą“.

„Babrungas“ prieš „Džiugą“ B – 2:1

Šeštadienį Plungės „Babrungas“ namuose, stebint 150 žiūrovų, žaidė prieš kaimynus – Telšių „Džiugą“ B.

Plungiškiams pergalės viltis įsižiebė jau antrąją rungtynių minutę, kai „Babrungo“ žaidėjas Vidmantas Balsys taikliai atakavo Povilo Survilos saugomus „Džiugo“ vartus. Tačiau įsiveržimas į priekį buvo trumpalaikis – po poros minučių įvartį pelnė ir Telšių ekipos puolėjas Marjanas Isajevas. Taigi 4-ąją varžybų minutę švieslentė jau rodė lygų rezultatą – 1:1. Toliau pirmasis kėlinys buvo ramus iki 27-osios minutės, kuomet teisėjas „Džiugo“ saugui Domantui Šlutai iškėlė geltoną kortelę. 32 min. sėkmė vėl šypsojosi plungiškiams – įvartį pelnė Edvinas Mickevičius. Taigi rezultatas – 2:1. Toks jis išliko iki pat rungtynių pabaigos. Įvarčių nebebuvo, tik dar pora nuobaudų – jas užsidirbo „Džiugo“ saugas Edvinas Sirutavičius (42 min.) ir „Babrungo“ gynėjas Kęstutis Petkus (75 min.).

Akimirkos iš rungtynių.

Pergalę nuskynė tauragiškiai!

Tą pačią dieną susitiko ir dvi lygos naujokės – Tauragės „Tauras“ ir Šiaulių „Juventa-99“. Fortūna gerokai palankesnė buvo aikštės šeimininkams tauragiškiams, kurie 100 sirgalių akivaizdoje be vargo įveikė savo priešininkus.

Pirmasis įvartis pelnytas 14-ąją min. Jį į Deivido Lunskiosaugomus „Juventos-99“ vartus paleido „Tauro“ žaidėjas Paulius Trijonis. Šiauliškiams netrukus pavyko išlyginti rezultatą – pirmąjį (ir vienintelį) įvartį pelnė „Juventos-99“ puolėjas NedasStankus. Vėliau sekėsi tik tauragiškiams. 30-ąją ir 43-iąją min. pasižymėjo „Tauro“ puolėjas Haris Ramanauskas. Šis futbolininkas iš pradžių paleido taiklų įvartį, o paskui – dar ir 11 metrų baudinį. Tuo tarpu į šiauliečio Dariaus Gulbino sąskaitą įrašyta pražanga. Jis pelnė geltoną kortelę.

Antrasis kėlinys pradėtas žaidėjų keitimais. O 55 min. – dar vienas įvartis į „Juventos-99“ vartus. Jo autorius – tauragiškis Lukas Druktenis. 64-ąją min. abiejų komandų žaidėjai užsidirbo nuobaudas. Šiauliškių saugas Domas Griškevičius – geltoną kortelę, tauragiškių žaidėjas Eimantas Kairys – raudoną, už kurią buvo pašalintas iš aikštės. Klaidų neišvengta ir baigiantis rungtynėms, už jas nubausti Lukas Rimkus („Juventa-99“ ir Augustas Morkūnas („Tauras“). Rungtynių baigtis – 4:1 „Tauro“ naudai!

„Šiauliai“ B žaidė triuškinamai

Ypatinga sėkmė šeštadienį lydėjo „Šiaulių“ B ekipą, kuri savo aikštėje žaidė prieš Joniškio „Saned. Joniškiečiai įveikti galingu rezultatu – net 11:0!

Pergalingą „Saned“ vartų, kuriuos saugojo Saulius Kužmarskis, ataką „Šiaulių“ B žaidėjai pradėjo 19-ąją varžybų minutę. Pirmąjį įvartį pelnė Joris Dėlkus, o 22-ąją ir 28-ąją minutėmis Joniškio komandos vartus dukart rezultatyviai atakavo Gabrielius Micevičius. Taigi rezultatas jau 3:0 aikštės šeimininkų naudai. O po poros minučių (30 min.) jis dar šoktelėjo. Bet ne dėl šiauliečių taiklumo, o dėl joniškiečių klaidos – „Saned“ žaidėjas Julius Naglius paleido apmaudų įvartį į savo vartus. Vėliau vos spėta sumuoti įvarčius – „Šiaulius“ į pergalę vedė Mato Gasiūno (31 min.), Deivido Dovydaičio (32 min.) ir Igno Pauliaus (34 min.) įvarčiai. „Saned“ pirmojo kėlinio sąskaitoje – tik Donato Gudmono uždirbta geltona kortelė.

Antrasis kėlinys pradėtas abiejų komandų žaidėjų keitimais, „Šiauliai“ į aikštę išleido atsarginį suolelį. Daugiau nei 20 minučių pokyčių švieslentėje nebuvo. Na, o 67-ąją min. „Saned“ žaidėjas J. Naglius (tas pats, kuris atakavo savo vartus) pelnė geltonąkortelę, o Emilis Gasiūnas, pataikęs 11 metrų baudinį, „Šiauliams“ pelnė 8-ąjį įvartį. 74-ąją ir 85-ąją minutėmis pasižymėjo Jurgis Jankauskas, rezultatą padidinęs iki 10:0, o pačioje rungtynių pabaigoje (90 min.) paskutinį tašką ant i uždėjo Edvinas Karasiovas. Po jo įvarčio švieslentė rodė 11:0. Taigi pergalę šventė „Šiauliai“ B ir jų sirgaliai. Tiesa, „Saned“, baigiantis varžyboms, dar gavo geltoną kortelę. Ji iškelta Tomui Bajaliui.

„Radviliškis“ prieš „Šilutę“ – lygiosios

Paskutinės šeštadienio varžybos tarp ekipų „Radviliškis“ ir „Šilutė“ iki pat jų pabaigos buvo visiškai nerezultatyvios. Tai, kas uždirbta aikštėje, buvo tik nuobaudos, kurias teisėjai skyrė „Šilutės“ žaidėjams: 18 min. geltoną kortelę gavo gynėjas Giedrius Ratkus, paskui saugas Julius Užkuraitis (38 min.) ir Arvydas Miklovis (55 min.). Ir tai dar ne viskas – rungtynėms einant į pabaigą, A. Miklovis užsidirbo antrą geltoną, o kartu ir raudoną kortelę, jam teko palikti aikštę.

Taigi 90 varžybų minučių pralėkė be įvarčių, nors pernykščio sezono lyderiams radviliškiečiams tai visai nebūdinga. Vis dėlto per pratęsimą vartai buvo išjudinti – iš pradžių „Šilutės“ vartus taikliai atakavo Gediminas Čeponkus, o netrukus šilutiškiai atkeršijo – įvartį pelnė puolėjas Robertas Šmitas. Taigi švieslentėje buvusius nulius pakeitė 1:1.

„Neptūnas“ įveikė „Bangą“ B

Dar vienerios antrojo turo varžybos vyko sekmadienį Gargžduose – palaikant 150 futbolo aistruolių, jėgas išbandė vietos „Banga“ B ir Klaipėdos „Neptūnas“. Šįkart patarlė, kad namuose ir sienos padeda, nesipildė, sėkmė lydėjo svečiuose žaidusią „Neptūno“ ekipą.

Įsibėgėjus pirmajam kėliniui, 11-ąją minutę, geltona kortele nubaustas „Bangos“ saugas Genaras Samsonik. Na, o pirmojo įvarčio sirgaliai sulaukė tik 41-ąją žaidimo minutę – taiklus buvo „Neptūno“ puolėjas Martynas Vėlyvis, taikliai atakavęs Manto Bertašiaus saugomus „Bangos“ vartus. Beje, tai buvo pirmas ir paskutinis per šias rungtynes pelnytas įvartis. Toliau – tik pražangos.

Antrasis kėlinys pradėtas ramiai. Pirmoji pražanga fiksuota tik 59-ąją min. Nuobauda skirta „Bangos“ žaidėjui Ignui Venckui. Vėliau teisėjai geltonas korteles kėlė dar dviem Gargždų ekipos žaidėjams Justui Skuodui ir Mantui Lukui (beje, pastarasis prasižengė per papildomas varžybų minutes) bei „Neptūno“ saugui Donatui Navikui.

Pastarųjų rungtynių rezultatas – 0:1 svečių naudai.