TAFF lankėsi apskričių futbolo vystymo projekto koordinatorius Deividas Šemberas

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Gegužės 9 d. Telšių apskrities futbolo federacijoje lankėsi Buvęs Vilniaus „Žalgirio“ kapitonas ir ilgametis Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas, šiuo metu apskričių futbolo vystymo projekto koordinatorius Deividas Šemberas.

Deividas šiuo metu vyksta per visas Lietuvos futbolo federacijos apskritys ir diskutuoja apie apskryčių problemas, lūkesčius bei infrastruktūrą.

Susitikime dalyvavo Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Mindaugas Bondauskis, VšĮ ,,Plungės futbolas“ direktorė Diana Jonaitienė ir valdybos pirmininkas Gintaras Virkšas, Plungės sporto centro direktorius Alvydas Viršilas, VšĮ ,,Telšių futbolo ateitis“ direktorius Martynas Armalis, TAFF vaikų ir jaunimo, bei masinio futbolo komiteto pirmininkas Vacys Butkus, asociacija „Žemaitijos Babrungas“ vadovas Adomas Zamulskis.

Dalyviai pasisakė, kad apskrityje labai trūksta kvalifikuotų specialistų, taip pat nėra kvalifikacijos kėlimo, tobulinimo ir mokymų programų, koordinatorių. Reikėtų keisti ir patį finansavimo mechanizmą apskritims. Klubinę sistemą vystantys klubo vadovai išreiškė savo mintis kaip įsivaizduoja apskritys turėtų dirbti ir už ką konkrečiai būtų atsakingi tam tikri asmenys. Kokio palaikymo reikėtų ir iš pačios LFF.

Visų dalyvių buvo išreikšta mintis, kad į apskritis turėtų atvykti kompetentingi lektoriai, kurie pravestų vienos, o gal ir kelių dienų seminarus apskrities treneriams, taip būtų labiau keliama trenerių kompetencija.

Tikimės, kad lūkesčiai artimiausiu metu su Deivido Šembero ir LFF pagalba bus įgyvendinti.