Mažeikių rajono Lopšelių Darželių ,,Futboliuko festivalis”

Gegužės 22d. trečiadienį, Mažeikių centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštėje vyko tradicinis, jau XII Mažeikių rajono Lopšelių Darželių „Futboliuko festivalis”. Renginį organizavo asociacijos sporto futbolo mokykla ,,Mažeikiai” treneris Nerijus Gudaitis ir LD kūno kultūros pedagogų metodinio ratelio vadovas Marius Zoza.

Praeitais metais dalyvavo maksimumas – visi 14 darželių, šiemet 13. Tradiciškai, pagal maestro Vytauto Kernagio dainą ,,Greitakojai futbolistai” mes apžygiuojame ratą apie futbolo aikštę ir po to išsiskirstome į skirtingų užduočių stoteles kur vaikai atlieka užduotis futbolo tematika. Šiemet užduotis padėjo atlikti buvę festivalio dalyviai, 2009 m.g. jaunieji futbolininkai.

Pavargę, tačiau kupini džiugių emocijų rikiuojamės į apdovanojimus. Medaliai – tai pagrindinis mūsų renginio apdovanojimas, kamuoliai kiekvienai komandai dalyvei, prizai ir dovanos komandų vadovams ir be abejo ledai.

Dėkojame Lietuvos masinio futbolo asociacijai, viešbučiui ,,Palma”, UAB ,,Mažeikių šilumos tinklai” ir ,,Unilever Lietuva” ledų gamybai, kad remia mūsų festivalį.

Akimirkos iš festivalio – kazysfoto