Du jaunieji Telšių futbolo klubo ,,Džiugas“ žaidėjai, praeitą savaitę pirmą kartą buvo pakviesti į U-19 ir U-21 Lietuvos futbolo rinktines.

Lietuvos U-19 futbolo rinktinė dalyvavo tarptautiniame turnyre Rusijoje Vladimirui Granatkinui atminti, kur už Lietuvos komandą atstovavo ir jaunasis Benas Anisas.

Pirmąsias turnyro rungtynes Lietuvos rinktinė žaidė rugpjūčio 31 d. su Armėnija, rugsėjo 2 d. išbandė jėgas su Rusijos ekipa, o rugsėjo 5  d. grupės varžybas užbaigė su Moldova.

Pirmajame mače lietuviai po efektingo Beno Aniso įvarčio 1:0 palaužė Armėnijos rinktinę. Primename, kad Benas šiose rungtynėse pasirodė tik po keitimo.

Antrajame grupės mače lietuviai 2:0 įveikė ir Rusijos rinktinę.
Paskutines grupės rungtynes nugalėjo Moldovos bendraamžius rezultatu 2:0 ir pateko į pusfinalį, kur susitiko su Turkijos rinktine. Tačiau vienintelis praleistas įvartis lietuviams užkirto kelią į finalą.

Dėl trečios vietos rinktinei vėl teko rungtyniauti su Rusijos ekipa ir šįkart sėkmė lydėjo Rusijos rinktinę kuri įveikė lietuvaičius rezultatu 2:0.

Į U-21 rinktinę buvo pakviestas Telšių „Džiugo“ jaunasis talentas Sergejus Amirzianas, kur su komanda Gargžduose žaidė Europos čempionato atrankos rungtynes su Gruzija ir Danija. Rugsėjo 7 dieną susitiko su Gruzijos komanda, o rugsėjo 11 dieną, metė iššūkį Danijos bendraamžiams. Su Gruzijos rinktine sužaidė lygiosiomis 0:0, o prieš grupės lyderius Danijos rinktinę teko pripažinti svečių pranašumą 0:2.

Nors pasak Sergej sudalyvęs jaunimo rinktinės stovykloje jis grįžta su puikia patirtimi ir nauja motyvacija, o žinodamas kurias vietas reikia stiprinti bei tobulinti sieks dar daugiau dirbti.

Abu jaunieji žaidėjai sugrįžta į rikiuotę ir toliau su ,,Džiugo“ komanda ruošiasi likusioms svarbiausioms I lygos kovoms.

Benas anisas – marškinėlių 20 Nr.

Sergej Amirzian