15 gegužės 14, Ketvirtadienis 08:35

Abi namų komandos iškovojo pergales

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Gegužės 13 d. buvo sužaistos dvejos LFF II lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybių rungtynės, kur Radviliškyje susitiko „Radviliškis“ ir Telšių „Džiugo Ateitis“ komandos, o Mažeikiuose rungtyniavo „Atmosfera“ su Šiaulių „Juventa“ komanda.
Pirmoje dvikovoje, pirmajame kėlinyje, abiems komandoms nepavykdavo sėkmingai užbaigti atakų. Ir tik artėjant kėliniui į pabaigą 38 min. teisėjas į Telšių vartus paskyrė 11 m. baudinį, kurį sėkmingai realizavo T. Švelna. Tad pirmasis kėlinys taip ir baigėsi 1:0 Radviliškio komandos naudai.
Antrajame kėlinyje jaunasis Telšių žaidėjas E. Sirutavičius 55 min. po taiklaus smūgio išlygino rezultatą 1:1.
Tačiau Radviliškis su tokiu rezultatu nesitaikstė ir 75 min. vėl persvėrė rezultatą sau naudinga linkme – 2:1.
Nors Telšių komanda dar stengėsi visomis pastangomis išlyginti rezultatą, bet deja jiems to padaryti nepavyko ir rungtynės baigėsi Radviliškio komandos naudai 2:1 (1:0). Rungtynių statistika.

Po šios pergalės Radviliškis su 4 tšk. turnyrinėje lentelėje rikiuojasi 3 vietoje, o „Džiugo Ateitis“ savo sąskaitoje turi tik 1 tšk. ir yra 7 vietoje.
Sekančios tos dienos rungtynės Mažeikiuose, vietos komanda „Atmosfera“, tiesiog buvo nesustabdoma. Tiksliau vienas jų žaidėjas, A. Bulašas, kuris pelnė 3 įvarčius ir vedė savo komandą į pergalę.
Pradžioje komandos žaidė lyg ir žvalgybinį žaidimą. Tačiau šeimininkai greičiau rado vaistų link varžovų baudos aikštelės ir jau 22 min. sėkmingai savo komandą į priekį išvedė Mažeikių komandos žaidėjas T. Bružas. Netrukus, po 5 min. vėl Mažeikiai dvigubiną rezultatą, kur varžovų vartus nuginklavo A. Bulošas. Negana to, 38 min. dar į komandos kraitį vieną tašką prideda R. Žebrauskas. Ir tik artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą, Šiaulių komanda 44 min. sušvelniną rezultatą, kur sėkmingai pasižymėjo P. Bieliauskas.
Po pertraukos aikštelėje situacija nepasikeitė. Mažeikių komandoje nesustabdomai rungtyniavęs A. Bulošas, 82 min. realizuoja 11 m. baudinį. O rungtynėms artėjant į pabaigą, 90 min. dar kartą pelno savo trečiąjį įvartį ir Mažeikių komanda šventė triuškinamą pergalę rezultatu 5:1 (3:1). Rungtynių statistika. Akimirkos iš rungtynių.
Sekančios III turo rungtynės bus žaidžiamos gegužės 15 ir 16 d., kur Biržai pasitiks Šiaulių „Šiauliai-2“ komandą, o 16 d. į Naująją Akmenę atvyksta Jurbarko „Vulkanas“ komanda.
Taip pat 16 d. bus žaidžiamos ir iš II turo nukeltos rungtynės tarp Gargždų „Pramogos-SC“ ir Šiaulių „Juventa“ komandų.